Tarix: 17 Jun 2016 | Baxılıb: 1637
Evdə Wi-Fi ötürücünüz yaxşı işləmir? - Bu məsləhətlər köməyinizə çatacaq! - VİDEO
Bəzən evdə işlədilən Wi-Fi ötürücüsünün zəif olmasından şikayət edirlər. İstəyirsinizsə, evdə sizin internet zəifliyindən probleminiz olmasın o zaman bizi oxuyun! Bizim araşdırdığımız məsləhətlər
Məlumat verdiyimiz kimi, Azərbaycanda da kifayət qədər populyar olan WhatsApp mesajlaşma xidmətinin zəng funksiyası ilə bağlı ötən ilin iyul ayından bəzi problemlər yaşanırdı. Belə ki, bu xidmət
"Facebook"da keçirilən zamana nəzarət edə bilərsiniz
Resursun istifadəçiləri sosial şəbəkədə keçirilən vaxta nəzarət etmək imkanına malik olacaqlar. "ICTnews" elektron xəbər xidməti "life.ru" saytına istinadən yazır ki,
İstifadəçilər oğurlanan telefonlarını tapa biləcək
Google yeni Find My İphone xidməti istifadəyə verib. Unvan.az RYTN-in elektron xəbər xidmətinə istinadən məlumat verir ki, sözügedən xidmət Android mobil əməliyyat sistemi ilə işləyən qurğuların
Mətbəxdə "Wi-Fi"-nin təsiri niyə azalır? - Cavabı bu xəbərdə...
Vayfay evin hansı hissəsində quraşdırılmalıdır? Niyə mənzilin bəzi hissələrində internetin sürəti aşağı enir. Evində vayfay olan hər kəsi maraqlandıran bu suallara cavab tapılıb. Unvan.az xəbər verir