Tarix: 23 Jun 2016 | Baxılıb: 1515
"WhatsApp" yeni cavablama sistemini istifadəyə verib - FOTO
Məhşur mesajlaşma xidmətinə xüsusi ilə qrup söhbətlərində əlverişli olan yeni xüsusiyyət əlavə olunub. Unvan.az İnterAz-a istinadən xəbər verir ki, hər gün milyonlarla insan tərəfindən istifadə
Cənubi Koreya 5G yarışında liderdir
Cənubi Koreya dünyada ən mükəmməl 5-ci nəsil (5G) mobil şəbəkəsinə malikdir. Sonuncu Qış Olimpiya Oyunlarında bu sahədəki nailiyyətlərini nümayiş etdirən Cənubi Koreyada bu ayın sonundan başlayaraq
"LG" şirkəti "Firefox OS" ilə işləyən ilk smartfonunu istehsal edib
"LG" şirkəti "Firefox OS" əməliyyat sistemi ilə işləyən ilk smartfonunu istehsal edib. Cihaz "Fireweb" adlanır. "ICTnews" elektron xəbər xidməti "itc
Telefon suya düşərsə nə etmək lazımdır? - VİDEO
Yəqin ki, bir çoxunuzun mobil telefonu əlinizdən suya düşüb. Bəs bu halda nə etmək lazımdır, mobil telefonu necə xilas etmək olar? Bu videonu mütləq izləyin:
Azərbaycanda Blockchain üzrə Hackathon keçiriləcək - Blockchain Hackathon Baku 2019
8-10 Mart 2019 tarixlərində Azərbaycanın ilk mobil operatoru Bakcell, İnnoland İnkubasiya və Akselerasiya Mərkəzi və Waves Platformasının dəstəyi ilə Azərbaycanda ilk dəfə Blockchain Hackathon
"WhatsApp" çökdü - Profil şəkli...
Bu gün dünyanın ən məşhur mesajlaşma şəbəkəsi olan "WhatsApp"da problem yaşanıb. Belə ki, adlar siyahısındakı şəxslərin son görülmə tarixi, bəzi profillərdə isə ümumiyyətlə profil şəkli
"Apple" biometrik ötürücülərə sahib "AirPods" üzərində çalışır
"AirPods" ən yaxşı naqilsiz qulaqlıqdır. Lakin "Apple" şirkəti bu qulaqlıq modelini artıq 2 ildir ki, yeniləmir. Lakin şirkətin artıq yeni model "AirPods" üzərində
"Bakcell"in 4G şəbəkəsi artıq bütün ölkə ərazisini əhatə etməkdədir
Azərbaycanın İlk Mobil Operatoru və Ən Sürətli Mobil İntenet Provayderi Bakcell şirkəti artıq ölkənin bütün bölgələrində yüksək keyfiyyətli 4G xidmətlərini təqdim edir. Artıq Bakı, Abşeron yarımadası
Yeni avtobuslar gəlir... - "Olli" - VİDEO
Texnologiya o qədər inkişaf edib ki, artıq nəqliyyat vasitələri də printerdən çıxır. Nə qədər qəribə səslənsə də, bundan sonra avtobusları da 3D printerin köməyi ilə çap etmək mümkün olacaq. Unvan.az