Tarix: 23 Jun 2016 | Baxılıb: 1521
Klaviaturadakı bu iki xəttin mənası nədir? - FOTOLAR
Kompüter klaviaturasındakı "F" və "J" hərflərinə diqqət etdiniz mi? Düymələrin üzərində kiçik, qabarıq bir xətt var. Hətta sensorsuz mobil telefonların "5" düyməsində də
"WhatsApp"-la bağlı çox vacib XƏBƏR - Hamı oxusun!
Dünyanın ən məşhur mesajlaşma xidməti - "WhatsApp" çoxdandır gözlənilən yeniliyi istifadəyə verəcək Unvan.az ATV.az-a istnəadən xəbər verir ki, artıq istifadəçilər qrup yazışmaları zamanı
Ultrasəs dalğaları ilə işləyən barmaq izi skan texnologiyası "Qualcomm"dan
"Android" sisteminin idarəetməsi altında işləyən qabaqcıl smartfonlar üçün əsas çip tədarükçüsü olan "Qualcomm" şirkəti ultrasəs texnologiyası əsasında işləyən barmaq izi
"Skype"da kar və ağır eşidənlər üçün subtitr funksiyası
"Skype" internet telefoniya xidmətində danışığı mətnə çevirən "canlı subtitrlər" funksiyası əlçatan olub. Sözügedən funksiya hər şeydən əvvəl səsli və videozənglər zamanı sözləri
Sosial şəbəkələrdə diqqətli olun - Fotolarınız... - VİDEO
Ayrı-ayrı insanlar arasında populyarlıq insanın cəmiyyətdəki mövqeyinə bilavasitə təsir edir. ABŞ alimləri tədqiqat apararaq bəzi insanların hansı səbəbə görə digər insanlardan daha çox diqqət cəlb
"Whatsapp"da möhtəşəm bir - YENİLİK
Məşhur mesajlaşma proqramı olan "Whatsapp" tədbiq eədəcəyi daha bir yeniliklə istifadəçilərini sevindirəcək. GİF dəstəyi nəhayət "Whatsapp"a gəlir Yenilik
"Facebook" istifadəçilərini gözləyən təhlükə - Dəli ola bilərsiniz...
Sosial şəbəkənin insana daha bir mənfi təsiri aşkarlanıb. Sən dəmə, sosial şəbəkələrdə çox like və tərif şərhləri alan şəxsdə narsisizm - özünə vurğunluq yaranır. Bu isə psixologiyada ən dəhşətli
Ağcaqanadları qovlayan televizorlar istehsal olunub
Ağcaqanadların "denge" qızdırması və malyariya kimi yaydıqları xəstəliklər hər il milyonlarla Hindistan sakininin güzəranını pisləşdirir. Adətən televizorlar hazırlanan zaman texnoloji