Tarix: 7 Mar 2019 | Baxılıb: 1091
"Bentley"nin 450 minlik yeni modeli - VİDEO
İngiltərənin ən məşhur avtomobil istehsalçısı "Bentley" SUV növündə ilk avtomobilini istehsal edib. Unvan.az faktxeber.com-a istinadən verdiyi məlumata görə, 450 min avrodan satışa
Sürücülər diqqətli olun! Ustalar sizi belə aldadır - Məsləhət
Hər bir avtomobilin sürtünməyə məruz qalan hissəsini yağlamaq lazımdır. Bu sözləri avtomobil mütəxəssisi Şahin Qasımov avtomobillərdə yağdəyişmə problemi ilə bağlı Axar.az-a danışarkən deyib:
Tam yeni BMW X6 AC Schnitzer tüninq - FOTO
"AC Schnitzer"-dən alman ustalarının bacarıqlı əlləri məşhur "BMW X6"-ya da çatdı. Onlar "X6"-nın müxtəlif versiyaları üçün təkmilləşdirmə dəstləri hazırlayıblar. Benzin
Ən qənaətcil dizel mühərriklərin siyahısı
Son dövrlər avtomobil seçərkən qənaətcil olması əsas kriteriyalardan birinə çevrilib. Avropada dizel avtomobillər iri şəhərlərdə qadağan edildiyi üçün bu maşınlar hazırda Azərbaycana daşınır. Bakı
Bakıda "Peugeot"ların satışı dayandı
Dolların bahalaşması avtomobil bazarına da təsirsiz ötüşməyib. Ölkəyə gətirilən yeni avtomobillərin bahalaşması, bundan əlavə gəlirlərin azalması nəticəsində müştərilərin nəğd ödəmə qabiliyyətinin
Toyota 3 milyon avtomobilini geri çağırdı
Toyota şirkəti 2,9 milyon avtomobilini geri çağırır. Unvan.az anspress-ə istinadən bildirir ki, Yaponiya avtomobil istehsalçısı Toyota təhlükəsizlik kəməri problemi səbəbindən dünya üzrə 2,9 milyon
Tanınmış basketbolçunun maşını Bakıda satışa çıxarıldı - FOTO
Dünyaca məşhur olan ABŞ basketbolçu Shakil O'neal-in maşını Azərbaycanda satışa çıxarılıb. ABŞ basketbolçusu Shakil O'neal-in maşınının satışa çıxarılması haqda məlumat yerli elan saytların