Tarix: 15 Jun 2015 | Baxılıb: 1827
7-ci seriya BMW-nin təqdimat mərasimi keçirildi
Noyabrın 11-də "Improtex Motors" şirkəti öz sərgi-satış salonunda tam yeni 7-ci Seriya BMW avtomobilinin təqdimatını keçirtdi. Yeni 7-ci Seriya BMW avtomobilinin qapalı təqdimatı 3 gün
Porsche noyabr ayında yeni rekorda imza atdı
Tarixdə ilk dəfə olaraq Porsche şirkəti tərəfindən müştərilərə çatdırılmış avtomobillərin sayı 200 000 ədədi ötüb 2015-ci ilin yanvar-noyabr aylarında Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG şirkəti öz
Bakıya 1 milyon dollarlıq avtomobil gətirildi - FOTO
Maşını paytaxtın küçələrində, evuakatorun üstündə görənlər onun şəklini çəkiblər. Fotoda tuninq edilmiş "Bugatti Veyron Mansory linea vincero d'oro" avtomobili əks olunub.
Bakıda ikiqapılı, fərdi konstruksiya əsasında hazırlanan, əlil avtonəqliyyat vasitələrinin taksi minik avtomobilləri kimi istismarına qadağa qoyulub. Trend-in məlumatına görə, bu, "Bakı
Mercedes-Benz GLE təkmilləşdirilib - FOTOLAR
"Mercedes-Benz" sıralarında "yüklənmiş" modellərlə standart avtomobillər arasında yer tutan "AMG Sport" ailəsinə üçüncü nümayəndə gəldi. "Mercedes-Benz GLE"